YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Aktualności

wodaPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zawiadamia, że w środę 4 października, z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach od 8:00 do 14:00  dla mieszkańców ulic Kużaja, Gwarków, Szczęśliwej, Nieznanego Żołnierza, Gierymskiego, Miedziowej, Artura, Poprzecznej, Bezpiecznej, Pawlaka, Nałkowskiej 1A, 1B, 3A, 3B, 3C, 2.

Czytaj więcej...

WykazyBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń wykazów nr 61/2023 i 62/2023, obejmujących nieruchomości przeznaczone do wydzierżawienia. Informacji na temat wykazów udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Radzionków, pokój nr 11, tel. 32 388-71-29, 32 388-71-23.

Wykaz 61/2023
Wykaz 62/2023

2 października rozpoczął swoją pracę nowy Sekretarz Miasta Radzionków Krzysztof Czyż. Objął on swoje stanowisko po Rudolfie Sobczyku, który wiosną tego roku odszedł na emeryturę. Krzysztof Czyż pochodzi z Radzionkowa, obecnie mieszka w Bytomiu. Jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku „Zarządzanie w administracji samorządowej”, Międzynarodowej Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów – kierunek „Audyt wewnętrzny” oraz Uniwersytetu Ekonomicznego gdzie ukończył „Zarządzanie nieruchomościami”.

Czytaj więcej...

Dyrektor Centrum Kultury "Karolinka" ogłasza nabór na stanowisko: pracownik gospodarczy - sprzątacz/sprzątaczka. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie do dnia 13 października 2023 roku do godziny 16:00, osobiście w Centrum Kultury „Karolinka”, pokój nr 23 – w godzinach od 8:00-16:00, lub pocztą na adres Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko pracownik gospodarczy-sprzątacz/sprzątaczka".

Ogłoszenie o naborze
Kwestionariusz osobowy

ŚOBJuż w niedzielę w Śląskim Ogrodzie Botanicznym odbędzie się Dzień Grzybów. W programie prelekcje, gra terenowa, warsztaty i wycieczki. Ponadto kwiatowymiana, mini kiermasz rękodzieła oraz kawiarenka.

Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

PLAKAT

skrzyżowanie ul. Kużaja z ul. Nieznanego ŻołnierzaOd poniedziałku, 2 października prace przy przebudowie skrzyżowania w rejonie ulic Kużaja i Nieznanego Żołnierza wejdą w kolejny etap. W związku z powyższym informujemy, że na czas prowadzonych robót, będzie w tym miejscu stosowany czasowo ruch wahadłowy oraz zmiana w organizacji ruchu pieszych. Dodatkowo stanowisko przystanku autobusowego w kierunku Bytomia zostanie przeniesione do lokalizacji zastępczej w rejonie skrzyżowania ul. Kużaja z ul. Pawlaka, natomiast stanowisko przystanku autobusowego w kierunku centrum Radzionkowa zostanie przeniesione do lokalizacji zastępczej w rejonie między stacją benzynową Moya a rondem im. Jerzego Popiełuszki.

Czytaj więcej...

Sesja Rady MiastaPorządek obrad LXII sesji Rady Miasta Radzionków w dniu 28 września 2023 roku (czwartek – godzina 12.00)

  1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie kworum.
  3. Wyznaczenie sekretarzy obrad – radni Pan Karol Pietryga i Pani Urszula Pluskota.
  4. Przyjęcie porządku obrad.
  5. Przyjęcie Protokołu Nr LX/2023 z LX sesji Rady Miasta Radzionków w dniu 30 sierpnia 2023 roku.

Czytaj więcej...

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl